4 ari truall ne Bernice te Eperme - Sinidoll

Shitet nga: Sinidoll 15 Shk 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 4 ari truall në Bërnicë të Epërme-Sinidoll. Trualli është i legalizuar me pronar shqiptar dhe me dokumentacion të rregullt, është me një distancë rreth 150 metra larg villave të "Chelsea Point", gjithashtu është vend i rrafshët dhe i gatshëm për ndërtim. Ka mundesi kyçje në rrjet (PTK), në Ujësjellësin Rajonal Prishtina etj. Infrastruktura rrugore është në plan projekt për ndërtim së shpejti. Çmimi është shumë i volitshëm rreth 25% nën çmimin e tregut ... Të interesuarit mund të na kontakotojnë në numrin e tel. 045-559-039 në çdo kohë ...

Ju mirëpresim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim