4 ari truall ne Berrnice te eperme

Shitet nga: d s 20 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Berrnice e Eperme
Sipërfaqe: 390 m2
Komuna: Prishtinë
Shes kater ari truall ne Berrnice te eperme. Rruga sapo eshte asfaltuar. ka linje telefonike, kanalizim, uje dhe te gjithe infrastrukturen e nevojshme.
Cmimi eshte shume i volitshem. Perkthimi i parceles behet menjehere. Per informata shtese lajmeroni ne 049707050.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim