4 ari truall ne Sofali-ndrrim me benesë,lokal os..

Shitet nga: basri 29 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Trolli gjindet ne pjesen e sipërme te Sofalisë,vend shumë I mirë prej ku shihet krejt qyteti,dokumentacion te rregullt dhe nuk eshte hipotek,perkthimi mund te behet menjiher,ajo zone eshte e parcelizuar ne tersi,kam mundesi ti shtoj edhe 30000 per ndrrim,mundeni edhe ne viber te me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim