4 ari truall te Fshati Nderkombëtar

Shitet nga: V.K 08 Nën 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: Veternik
Komuna: Prishtinë
Trualli kufizohet me fshatin Nderkombetar dhe ndodhet në pjesën jugore të tij ! Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster!

Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".

Cmimi : 15,000/ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim