4 ari truall

Shitet nga: Ferki 22 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 4 ari truall
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall ne qagllavic , perafersisht parcella gjendet ne mes te qendres tregtare Grand store dhe fakulteti i mjeksis Rezonanca, per inf; me kontakto me email ose me viber ne 00447891656075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim