4 hektar tok ne fushkosov

Shitet nga: ekremi 17 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 4 hektar tok ne mes prishtines dhe fushkosoves afer hirit te termocentralit kosova A
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim