45 ari Graqanic - badovci ri Vend shum i ..

Shitet nga: privat 21 Dhj 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 45 ari ne vendin e quajtur Badovci i ri - Graqanic 350 metra larg shpijave .. vend ideal per banim ose per troje , afer e ka rrymen , kanalizimin , ujin , / / asfalltin e ka larg diku 400 metra ,, shiko fotot dhe mund te orientohesh // qmimi 3500 euro ari i diskutushem

tel = 049 233 531
= 044 233 531 pergjigjem vetem thirjev telefonike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim