45 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 24 Shk 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: veterrnik
Sipërfaqe: 4500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 45 ari tok ne veterrnik ne hymje te hajvalis ne buz te rruges kryesore pr---gl me xhersi me asfalt prej 155 metra ved ideal per bisnes dhe banim me dukumentacjon te rregullt perkthimi behet menihere pllaci ka uj rrym kanalizim te xhitha shitet koplet ndamje nuk bejm qmimi sipasmarveshjes. jumirpresum bleres serjoz info tel....pozita esht fanatsike per bisnes dhe banim per banesa te larta . objekte afariste per xhdo xhe . .info tel.049-43 2021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim