45 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 45 ari tok ne veterrnik ne hymje te hajvalis ne buz te rruges kryesore pr---gl me xhersi me asfalt prej 155 metra ved ideal per bisnes dhe banim me dukumentacjon te rregullt perkthimi behet menihere pllaci ka uj rrym kanalizim te xhitha shitet koplet ndamje nuk bejm qmimi sipasmarveshjes jumirpresum bleres serjoz info tel....pozita esht fanatsike per bisnes dhe banim .info tel.044 499-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim