5-10 ari tok ne Dragodan

Shitet nga: Vs 04 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5-10 ari tok, ne Dragodan perball Ambasades Amerikane te vjetres prapa Kforit.
Toka eshte e lejuar per ndertim shtepija
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim