5 Ari / Prishtinë / Matiqan

Shitet nga: Luan 19 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Adresa: Prishtinë / Matiqan 5 Ari
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli ( 500 m2) në hyrje te Matiqanit afer shkolles se Mileniumit te 3.
Rruga Isa Kastrati.
Trualli eshte me Infrastruktur komplete i lejuar dhe shumë i përshtatshem per ndertim te larte, me kyqje rryme, ujë, telefon, kanalizim dhe rrugë nga dy anët. Me dokumentacion plotesisht të rregullt.
Për pyetje dhe Informata
Email: prishtina1802@hotmail.com
Viber:
004917645926526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim