5 Ari Truall - Lagjja Qendresa

Shitet nga: Jeton Arifi 15 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truall ne Lagjjen Qendresa ne Prishtine, oborri ka 5 Ari dhe eshte i rrethuar me temel te betoni, e gjithe infrastruktura eshte e gatshem per ndertim. Lagjja eshte e banuar.
Cmimi 20.000 Euro per Ari. Trualli gjindet mbrapa Bau Marketit, Gran Store gjendet gjithashtu ne afersi.
Me kontaktoni ne Telefonin 049376770 ose +436602520125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim