5 Ari truall ne lagjen Kolovic Rr Haxhi

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 13 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
5 Ari Truall per shitje ne lagjen Kolovic, (Rruga Haxhi Zeka). Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka rrugë. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim.
Çmimi: 25000€.
5000€ Për Ari.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim