5 ari Truall në Qagllavicë Prishtinë

Shitet nga: Fidan 08 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 5 ari Truall në Qagllavicë Prishtinë, trualli eshte i urbanizuar dhe lagja eshte e banuar, gjendet afer auto sallon Endriti, Petrol Company ne magjistralen Prishtine - Ferizaj, Shume afer rruges kryesore, Mundesi nderrimi me banese ne Ferizaj ose edhe me kompenzim nje pjese te vogel.

Me dokumentacion te rregullt dhe perkthim te menjehershem.

Cmimi per ari 10.500 €truall,troll,trualli, prishtin pllac
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim