5 ari ne Prishtine-Taukbashqe, vend fantastik

Shitet nga: shpendi 14 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 900 EUR

Komuna: Prishtinë
URGJENT!
Vend ideal per jetese, 2 km nga qendra, perballe fushave te tenisit ne taukbashqe shitet, nderrohet me banese/a ose jepet per ndertim parcela prej 5.5 ari. Prona ka kanalizim, ujsjellsin, asfaltin 20 metra afer dhe eshte e pershtatshme per dy pronar. Dimensionet e parceles jane ideale. Prona eshte e trasheguar nga prindi me dokumente te rregullta, fleta poseduese ne emrin tim.
Çmimi - 21900 euro/ari.
Per me teper informacion shih fotot. Me kontaktoni ne nr. tel. 044320537.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim