5 ari plac ne Qagllavice te rrethi

Shitet nga: Dukagjin Basha 26 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes placin prej 5 ari ne Cagllavice. Gjindet afer rrethit, menjehere pas rendit te pare te shtepiave (mbrapa restoranit qao). Lagjja e formuar ka kanalizim, uje dhe rryme. Forma e placit eshte e rregullt 25 metra me 20 metra. Uji per bunar gjendet ne 4-5 metra.

Fleta poseduese dhe gjithe dokumentacioni te rregullta. Kontrata mund te behet te noteri ose ne gjyq. Gjendet ne anen e fushes se Golfit por shume me afer kah ana e Prishtines. Shih lokacionin ne foto.

Rruga e re me kubeza 6 metra plus tretuari.

Cmimi per ari: i negocueshem.

Ju mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim