5 ari tok

Shitet nga: ilir 21 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Kolovice
Sipërfaqe: 50000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 5 ari truell me rrugë të asfalltuar, ne lagjen Kolovic-Prishtinë me mundesi ndarje nga 2 ari, apo ma shum, ka uji rrym, kanalizim dhe internet, posedojm gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 5000euro. Bej ndrrim edhe me ndonje veturë. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim