5 deri 10 ari tok ne Arberi

Shitet nga: vs 05 Gsh 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 5-10 ari rok ne Arberi ish Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit

Tel dhe Viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim