5 deri 10 ari tok ne Dragodan

Shitet nga: vs 10 Gsh 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Sipërfaqe: 14000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 5-10 ari tok ne Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim