5 hektar e 50 ari tevali ranch perlepnic

Shitet nga: ganiu 29 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 55000 m2
Komuna: Prishtinë
vendi asht afer valit ranch shum ipershtatshum per ndertim hoteleris ka siperfaq te mjaftushum 3 hektar tok pune edhe 2.50 mal ipershashumper vikendica dhe teren te mir ka rrugen asfalt ujin dhe rrrymen meshum thir ne tel 044766877 ganiu qmimi 10 ero m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim