50 ARI TOKE NE AFERSI TE AEROPORTIT

Shitet nga: ........ 03 Gsh 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Shiten 50 Ari Toke ne afersi te Aeroportit ne rrugen Sllatine-Magure afer rruges hyrese per ne Aeroport ,toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt.
Gjersia dalese eshte afersisht 80-100m.
ne afersi gjendet rrjeti elektrik , neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme kryesisht per biznese,
te interesuarit serioz mund te kontaktojn ne numrin 044 597 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim