50 ARI TOKE NE AFERSI TE AEROPORTIT

Shitet nga: bajram 20 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 50 Ari Toke ne afersi te Aeroportit ne rrugen Sllatine-Magure afer rruges hyrese per ne Aeroport , toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt.
Gjersia dalese eshte afersisht 80-100m , ne afersi gjendet rrjeti elektrik , neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme kryesisht per biznese, te interesuarit serioz mund te kontaktojn ne numrin 044 597 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim