50 Ari toke ne afersi te airoportit

Shitet nga: ....... 06 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Harilaq
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
50 Ari toke ne afersi te Aeroportit ne rrugen Sllatine-Magure afer rrugese hyrse per ne Aeroport
Toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt
Gjeresia dalse eshte afersisht 80-100m
Ne afersi gjendet rrjeti elektrik si dhe neper parcel kalon ujesjellsi.
Toka eshte e pershtatshme per biznese, ne afersi gjenden edhe biznese tjera.
Te interesuarit zerioz mund te kontaktojne ne
Tel:044-597-603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim