52 ari ne Graqanic

Shitet nga: PRIVAT 21 Dhj 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 52 ari ne Graqanic ne lagje te banueshme me infrastruktur te plote . uj ,, rrym ,, kanalizim ,, telefon ,, internet ,, qmimi 3500 euro ari ... posedon rrugen me kadaster dhe te asfalltuar, gati per ndertim shtepijave
perkhtimi i menjehershem te Noteri ..

pergjigjem vetem thirjev telefonike ne tel dhe viber 049=233=531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim