6 Ari toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: Besir Ramadani 21 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet prona ne Fushe Kosove , posedon rrugen, ujin, kanalizimin, rrymen, telefonin, internetin etj...
E pershtatshme per vendbanim dhe ndertim, siperfaqja e pergjitheshme eshte 6 Ari.
Jam pronari i par prej mbas lufte.
Toka gjindet brenda qytetit dhe vlen te cekte se ndodhet kendej rrjetit hekurullor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim