6 ari tok

Shitet nga: Ilir 05 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari truell ne lagjen Kolovicë-Prishtinë me mundesi ndarje nga 2 ari, apo ma shum, ka uji rrym, dhe internet, posedojm gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 4500euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim