6 ari tok

Shitet nga: Ilir 26 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari truell ne lagjen Kolovicë-Prishtinë me mundesi ndarje nga 2 ari, apo ma shum, ka uji rrym, dhe internet, posedojm gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 5000euro. Nr. Tel. 049044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim