6 ari truall ne lagjen Sofali - Prishtine

Shitet nga: Visari 16 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 6 ari truall ne lagjen Sofali - Prishtine, me infrastrukture komplete me leje ndertimi, trualli ka nje pozite katrore shume i pershtatshem per ndertim dhe banim. info: 044 933 747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim