60 ari truall ne Bardhosh/Jugovic te Prishtines

Shitet nga: Shefki 04 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh / Jugovic / Prishtine
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 60 ari truall ne Bardhosh/Jugovic te Prishtina, vendi eshte shume e bukur, ka rruge dhe para truallit dheper ndryshe eshte autostrada per podujeve tu u ndreq. Per ma shume informata ose qe keni interese per vizite, kontaktomni me email ose telefon +49 89 92583826. Qmimi esht n base te vendbanimeve ne at lagj dhe sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim