61 Ari Truall - Afer Spitalit Turk 'Bahceci'

Shitet nga: Fehmi 20 Gsh 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
61 Ari Truall ne shitje: Gjindet ne rrugen per ne Shkup afer Q M ne mes spitalit turk 'Bahceci' dhe pumpes benzinit
Trualli o ideal per ndonji ndertim per biznis
Shitet urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim