61 Ari Truall ne Prishtine

Shitet nga: Fehmi 09 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjindet afer Q M rruges per Shkup
Ne mes spitalit Turk - Bahceci dhe pumpes e benzines
Ideale per ndertim biznis
Shitet urgjentisht qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim