61 Ari Truall

Shitet nga: Fehmi 03 Sht 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
61 Ari Truall
Rruges per Shkup afer Q Mi
Ngjitur - afer Spitalit Turk 'Bahceci' dhe pump benzines
Shitet urgjentish - ideal per biznis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim