7 ari ne Sofali

Shitet nga: Besim 05 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes toke ne Sofali, gjithsej 7 ari , qmimi i fundit dhe nuk negociohet - komplet parcella 21,000 ( njëzet e njëmijë euro ).

Toka eshte me dokumentacion te rregullt, dhe perkthimi behet menjehere.

Te interesuarit te lajmrohen ne tel. 044 147 154
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim