70 Ari Truall në Qagllavic

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Adresa: Qagllavic
Sipërfaqe: 700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet 70 Ari truall në Qagllavic (afër Hip Petrollit). Trualli ka dalje në autostrad 40m, është i pershtatshem për qfardo biznesi, trualli ka infrastruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizim.

Çmimi: 17.000€ për ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim