70 ari ne Veternik afer auto sallon Pr

Shitet nga: ideali 20 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 70000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten 50 ose 70 ari ne nje vend shum te mire buz rruges , Auto strada qe vjen prej Qmi - Prishtine ,Qagllavic afer Auto Sallonit Prishtina .. perball Auto Sallonit Shereti .- Alberti
toka e ka formen shum te mire per Biznes para dhe mrapa ka rruget kryesose te asfalltuara , formen e ka shum te mire diku 48 metra gjersi .

qmimi 24.000 euro ar . i negociushem
ne megj qmimet jan shum me te larta .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim