75 ari Luzhan

Shitet nga: zymrije 11 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 75 ari Luzhan,fshati Gadishnjak Trualligjindet shume afer afer rruges Bejme e dhe ndrrim me banese Prishtine ,apo Fushe Kosove Tel.045 351 840 ose 044 247 687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim