8 apo 11 ari truall

Shitet nga: aruis 29 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: matiqan
Sipërfaqe: 8 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 8 apo 11 ari truall afer Villa Panorama ne Matiqan.
​Pozita eshte shume e mire .
Çmimi eshte 6000 euro per ari.
Mundesi zgjedhjeje ne truall dhe qasje ne dy rrug.
Toka posedon infrastruktur komplete edhe dokumentacion te rregull
Me 8 ari bejm ndrrim me banes ne Fush Kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim