80 ari toke

Shitet nga: fadil 10 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 80 ari toke.nne vetrnik afer ish hotel madridit.madridit.me dokumenta ne rregull.toka ka ujsjelles kanalizim dhe lidhjen telefonike.shtrihet buze rruger kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim