88.76 Ari Truall në lagjen Prishtina e RE

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Prishtinë
88.76 Ari Truall per shitje ne Lagjen Prishtina e Re, (Afër Lagjes Amerikane, te Pallati i Drejtësisë). Trualli shitet komplet dhe ka mundësi ndarje Trualli ka 60 Ari Livadh dhe pjesen tjeter mal. Ka rrugë të shtruar në dy anët e Truallit, ka qasje në Pallatin e Drejtësis.
Çmimi: 5100. € per Ari.
Çmimi: 453.000 € Komplet.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim