9.16 Ari e ndarë në dy parcela lagjja 038

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Mrapa lagjes 038
Sipërfaqe: 916 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 9.16 Ari e ndarë në dy parcela te lagjja 038.
Parcelat janë të ndara në 4.16 Ari dhe 5 Ari.
Infrastrukturë (ujë, kanalizim, rrymë) të gatshme për ndërtim.

Çmimi 12.000Euro/Ari

ID e shpalljes: 60006

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim