90 ari buz asfalltit livagj

Shitet nga: muhamet 05 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
ne hyrje te livagjes buz asfalltit shiten 90 ari tok apo aborr me tri shpija te vjetra ka ujsjells dhe bunar kanalizim rrym infastruktur te plot ka disa trupa pem gjersija asht buz asfalltit mbi 100 metra jan 90 ari perkthimi mrena dites asht shum lir krahasim me tjeret 1.150 ari ................. megjanikat e bajn qmimin 2800per ari ska hipotek thirrni kur doni flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim