ARA PLLACI nekrye te hajvalis

Shitet nga: muhamet 19 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet ara apo paksi mal ne afersi te shpijave ne halvali 1 hektar e 20 ari ka rrym ujsjells ne afersi e preshtatshme per qka do me rrug shum te mir me gjersi 9 metra dhe lir vetum 2600 per ari pak i diskutushem nuk ndahet vetum komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim