Afer hotelit Princi i Arberit i shes 13 ari true..

Shitet nga: truelli 11 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Afer hotelit Princi i Aeberit i shes 13 ari truell,vend shum i mire per ndertimte shpijave ku mundetme u nda ne dy apo ne kater troje ,rrugen e ka te sigurt,dhe eshte ne mexheme ato dy trojer qepo shiten njena 3.5 dhe 7 ari qe posedojn foto ,eshte ne emrin tim nuk ka hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim