Afer hotelit Princi i Arberit i shes 13 ari true..

Shitet nga: truelli 13 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Afer hotelit Princi i Arberit shitet truelli prej 13.50m. me keto dimensione35x40 ku blersi mund ta ndaj ne dy ose kater pjes,eshte vend shum i pershtatshem per ndertimte shtepijave, rrugen e ka te sigurt, nuk eshte ne hipotek, dokumentacioni eshte ne emrin tim,pasi qe ekame dhe trashigim nga prindi. qmini eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim