Afer hotelit Princi i Arberit i shes 13 ari true..

Shitet nga: truelli 18 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Afer hotelit Princi i Aeberit i shea 13.50 ari me keto dimensione 35x40m' vend mjaft atraktiv dhe i pershtatshem per shtepia, mundet me u nda ne dy apo kater troje,e kam trashigim nga prindi,keshtuqe per bartje teprones nuk ka kurrfar problemi,as nuk eshte ne hipotek.Qmimi eshte i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim