Afer hotelit Princi i Arberit i shes 13 ari true..

Shitet nga: truelli 28 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Afer hotelit Princi i Arberit shiten 13 ari truell, me rruge dhe i pershtatshem per ndertimi ka keto dimensione 35x40m,dokumentacioni eshre ne emrin tim, nuk eshte ne hipotek. Qmimi eahte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim