Ag"ZOGU" shet truall ne Veterrnik afer "VivaFres..

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Trualli ka sip. 4 deri 5 ari.Ka rryme,uje dhe kanalizim.Gjendet afer "Viva Fresh" store ,mprapa "Fortesa"qeramika .Qmimi eshte 14.500euro per ari.


Agjensioni ZOGU gjendet afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim