Agjensioni ZOGU shet truallin me 5 ari afer Toke

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 11 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 troje,njera 4 ari dhe tjetra me 6 ari .Trualli gjendet afer Tokbashqes, tek Kazerma e Ushtrise.Qmimi per ari eshte 10 000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim