Ara Pllac Tok

Shitet nga: Armend 17 Krr 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 4600 m2
Komuna: Prishtinë
Shite Pllaci ne rrugen Prishtin-Airoport Pllaci gjendet afer Agrounionit ne buze te autostrades Prishtin-Airport.

Pllaci ka daljen ne autostrat dhe eshte i pershtashem per te gjithat llojet e biznesit zona industriale, plus ne perfundime te pllacit shite edhe nje are qe lidhete me kete pllac komplet.
Pllaci i ka 45 ari. Me çmim te volitshm
Presim blers serioz dhe mundem me hym ne kompezim me nje pjese te materjalit ndertimor .

Telefonat.
Viber +386 49 715 002
Viber +377 44 441 403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim