Ara komplet ne prishtin

Shitet nga: xxxxx 02 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet ara ne siperfaqe prej 75.57 ari me nr te parceles 00426-0 shitet komplet e xhith ara esht ne emnin tim personal ara xhindet ne kodrë të trimav afer shpijav te pasulav ara osht ne rrug kryesore rruga ka edhe dalje ne orlloviq pikrisht te ura e cila e lidh prishtinen dhe mitrovicen dhe ne laxhe te dragodanit. mund te na kontaktoni ne nr.etelefonit edhe ne viber. +38649106190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim